כיצד מגיעים להיות עסק נבחר

זירת העסקים בירושלים – בדגש על העסקים הקטנים והבינוניים, היא המנוע הכלכלי של העיר.  ראשון, 3.12.17, נערך באולמי ארטמיסיה בתלפיות טקס הנבחרים ה־28 של אתר ועיתון "כל העיר" – שבו הוענקו תעודות הערכה לשורה של עסקים נבחרים בירושלים. עשרות בעלי ובעלות עסקים ירושלמיים הגיעו לאירוע שנערך בהנחייתו של איש התקשורת יהונתן כהן, שדר ספורט ומבקר האוכל של "כל העיר".
                        כתבה על טקס הנבחרים שנת 2017/2018
כיצד ניתן להגיע למעמד הזה ?
יש שלושה מרכיבים מאוד חשובים שמרכיבים עסק במדינת ישראל ובפרט בעיר ירושלים 
א' להיות אדם שירותי מאוד אם הרבה מאוד כוח רצון על מנת שיהיה נוח ללקוח בסביבתך
ב' כמו בכל דבר במדינה שלנו סוד הקסם הוא סבלנות ככל שיש לך יותר סבלנות מול הלקוח ככה תוכל לקנות אותו לטווח הארוך בצורה שירותית וסבלנות רבה

ג' להשקיע בפרסום במקומות הנכונים אני באמת לא מבין את כל אותם האנשים שעובדים אך ורק מפני לאוזן בלי להשקיע על פרסום הרי אנחנו חיים ברוטציה מאוד קשה שבא כל יום נפתחים עסקים חדשים לפחות ל10-20% מהלקוחות שלכם אותו אדם שפותח עסק חדש יהיה איזה קרוב משפחה שלהם, או חבר קרוב רחוק שלהם,שלפעם הבאה שהם יצטרכו צלם  או כל בעל עסק אחר, למרות שתהיו עבורם הטובים ביותר שניתן לבקש, הם ילכו לאותו אדם החדש שקרוב אליהם משיכול מאוד פשוט "הוא חדש בואו נעזור לעסק להתקדם".
וברגע שאנחנו משקיעים על פרסום , במקומות חשובים כמו גוגל,פייסבוק,אינסטגרם קמפיינים אורגנים וממומנים בתקציב לא נמוך אנחנו נייצר לנו בתקופה של 12 חודשים בוודאות למעלה מ 20% של לקוחות חדשים בכל שנה!

בתמונה הבאה יהונתן כהן זוכה בתואר צלם השנה ונבחר העיר ירושלים לשנת 2017/18צילום יח''צ רן אילוז
כיצד מגיעים להיות עסק נבחר?
שתף אותי בפייסבוק
logo בניית אתרים