זה הזמן

ירושלים היא עיר בה נערכים הרבה מאוד אירועים בימי הקיץ. גם בעיר, וגם באזורים הפסטורליים מסביב. לכן, כאשר מחפשים צלם אירועים בירושלים צריך לראות שהוא מכיר את האזור, את האוכלוסייה, והאם הוא עבד בעבר באותו אולם/מקום. צלם בירושלים צריך לדעת לשדרג את הבוק של זוגות מתחתנים בעיקר, שכן הוא יודע לאן לקחת את החבורה בצילומים של לפני החופה. אין כל ספק כי צלם טוב הוא מפתח לאירוע טוב ומשמח, שמספק זיכרונות לכל הנוגחים.

ירושלים היא עיר מאוד קסומה ומיוחדת, ולכן צלם בירושלים צריך לדעת לנצל את העיר. צילומי חוץ יכולים להיערך בשוק, במקומות הקדושים או במדרחובים הקסומים. הכרות עם השטח היא מאוד חשובה, ולאור מגוון האירועים שנערכים בעיר, יש צורך בהכרה מקיפה של האזור, על כל היתרונות שלו והחסרונות שלו.

צילום אירועים בירושלים שנעשה על ידי צלם מקצועי ומנוסה יכול לעשות את ההבדל בין בוק שהוא בינוני במקרה הטוב, לבוק שהוא באמת בלתי נשכח. גם ההיכרות עם האולמות עצמם היא חשובה, שכן ההתמקמות, ההכרה עם השטח והעבודה המשותפת עם אנשי המקצוע האחרים בשטח גם היא משפיעה על התוצאה הסופית. בסופו של תהליך, החוגגים מקבלים חומרי וידאו ערוכים ואלבומים מפוארים בתוך זמן קצר, כאשר באירוע עצמו, האווירה הייתה נעימה, כל הצוות הגיע בזמן והיה אדיב מאוד אל הקהל. ירושלים היא עיר מיוחדת, ויש לדעת לנצל את היתרונות שלה כמו שרק צלם בירושלים יודע, על מנת לייצר ויזואליה מעניינת ביום המיוחד שלכם.


תחומי התמחות


צילומי הריון

תקופת ההריון מיוחדת מאוד בחייך. זו הבטחה של חלומות חדשים וחיים חדשים. את מצפה לזה יותר מכל דבר אחר. נצירת הרגעים האלו דרך האמנות שלי הינה כבוד גדול עבורי. נוכל לצלם את התמונות בסביבה הטבעית שלך בבית, או להשתמש באולפן לצורך תאורות ותפאורות לבחירתך.צילום תינוקות

שנתו הראשונה של תינוקכם היא תקופה מדהימה, מלאה בשינויים והזדמנויות רבות לצילומים מיוחדים. בכל אבן דרך שתבחרו לתעד - רגעים ראשונים אחרי הלידה, גיל שלושה חודשים, שמונה חודשים ויום ההולדת הראשון אדאג שיהיו לכם תמונות לנצור לנצח, יצירות שילדכם יתרפקו עליהן בבגרותם.

צילום ילדים

המטרה שלי בצילום ילדים היא לייצר תמונות טבעיות ורגועות של הילדים שלכם, ללכוד את אישיותם ולספק זכרונות לרגעים בילדות, הן עבורכם והן עבורם לשנים הבאות. צילום בסביבה הטבעית שלהם משקף את מי שהם ומתעד אותם במקומות האהובים עליהם ובצילום סטודיו ניתן להתמקד ולהפיק את המירב מהאור והתנאים סביב.

צילום משפחה

צילום משפחתי יכול להיות מצומצם - משפחה גרעינית, שני אחים, אמא וילד, אבא ותינוק, או מורחב - בני דודים, סבים, סבתות וחיות המחמד. כל משפחה מיוחדת במינה, תהא לי הזכות ללכוד ולצלם את הדברים שמייחדים את משפחתכם והרגע המחבר את כולכם יחד.

צילום ארועים

אירועים הם חלק בלתי נפרד מהחיים, בין אם שלנו או של הסובבים, הזכרונות שהם מייצרים גורמים לנו להישען אחורה ולנסות לחזור לתחושות שחווינו באותם רגעים. בצילומים אני מנסה לתפוס את כל הרגעים האלו שמתרחשים לשנייה ונשארים בזכרון לעד. בעזרת זוויות ותאורה נכונה ניתן לתת אופי לתמונה ולהפוך אותה למיוחדת.

צילומי אופנה

אם אי פעם חלמתם על צילומים ברמה של קטלוג אופנה, זו ההזדמנות שלכם. ניתן לצלם בסטודיו בעזרת תפאורה ותאורה, או לצאת לצילומי חוץ בעלי קונספט יצירתי שיוכלו להתאים לאווירה שברצונכם להציג.

צילום אדריכלי ועיצוב פנים

אדריכלות משמשת כלי לביטוי עמדתך האמנותית כאדריכל. ה צילום לוקח את המבנה צעד אחד קדימה. בעזרת מניפולציות של נקודות המבט השונות בצילום, ניתן להבליט את האלמנטים החשובים והמעניינים של המבנה. בין אם מדובר בצילום פנימי או חיצוני, בעזרת היכולות והניסיון שלי ניתן לייצר תמונות מדהימות מזוויות שעין רגילה לא מצליחה לראות.

צילום מזון

צילום מזון ואוכל יכול לגרום לאדם תחושת רעב, לשכנע סועד להזמין מנה מסוימת או לעודד רכישת ספרי אוכל ומתכונים. לא פשוט להעמיד מצלמה מול צלחת ולהגיע לתוצאות שישדרו את מטרתנו. בעזרת הניסיון והציוד המתאים אגיע לתמונות מדהימות בעזרתן הצופים יתחברו יותר לאמנות הקולינרית שלך.

צילומי סטודיו

צילומי סטודיו משמשים למגוון רחב של מטרות. החל מצילומי דוגמנות, צילומים רשמיים ועד צילומי מוצר . ניתן להשתמש בתאורה מלאכותית, משחקי אור וצל וניתן להרכיב תפאורה לפי בקשתכם. אדריך ואשתף אתכם כיצד נוכל להבליט את החלקים החשובים באובייקט בכדי לייצר תמונות שישרתו את המטרה העסקית, האישית או כל צורך אחר.

logo בניית אתרים