כתבה על פוטו ג'וני בעיתון ישראל היום

פוטו ג’וני: פשוט נולד לצילום


"פוטו ג'וני", זו חברת צילום האירועים שכל ירושלמי מכיר, אבל הסיפור מאחורי הפירמה המצליחה טרם סופר פומבית. הנה זה קורה
קישור לכתבה המלאה https://www.israelhayom.co.il/article/694163

פורסם ב:  עודכן ב: 
0

ענף צילום האירועים מתפתח ומבוקש בישראל. אנשים יפים רוצים להצטלם ל”בוק” מקצועי, כולנו מתים על מגנטים בטקסי בר מצווה. אין עסק שלא נזקק לצילומי תדמית, כל בית או דירה חדשה מבצעת צילום אדריכלי, סצנת צילומי ההיריון והמשפחה בשיאה.

בשנים האחרונות השתכללה גם תופעת צילומי בר המצווה ברחבת הכותל. לפחות בעיר הבירה, מי שאחראי לתופעה הזו הוא ג’וני כהן. הוא מחזיק שש שנים סטודיו משגשג בירושלים. כשהיה ילד, אביו רכש עבורו מצלמה ובכך סלל את דרכו לעיסוק מקצועי בתחום.

“תמיד הסתובבתי עם מצלמה ביד. צילמתי חברים, אירועים וכשהיה צלם מקצועי בסביבה, נצמדתי אליו. כשבגרתי הפכתי לצלם של ברים ומועדונים ברחבי העיר. בשנים האחרונות אני מתמקד בתחום האירועים בגלל ההבנה שלמשפחות זה תחום חשוב ורגיש ואני יכול להביא לידי ביטוי את האהבה שלי למקצוע, הרגישות והשירותיות שבי”.

מספרים בעיר שאתה הצלם הכי מבוקש לאירועים ברחבת הכותל…

“אני פעיל מאוד בצילומים שם. הצילום ברחבת הכותל הוא בעל משמעות מיוחדת. עבודות הצילום שלי שם התפשטו מהר מפה לאוזן. אני מבצע עשרות עבודות צילום בחודש בכותל במיוחד בגלל המקצועיות שרכשתי בתחום צילומי החוץ. רכשתי המון ידע לגבי הכותל באופן ספציפי. אני מכיר כל זווית, כל מטר מרובע ושולט בשעות האור והחושך מבחינת אפקט צילומי”.

איך הגעת לזה?

“החיבור בין הצוות הצעיר והמחויב שלי לבין המסורת העתיקה והקדושה של המקום, גרם לי לתחושת שליחות וסיפוק גדול”.

מה חשוב במיוחד בתחום צילומי החוץ?

“האתגר הוא להוציא את האורחים נקיים, לא מזיעים, ללא צל על פניהם. התמונה חייבת להיות ברמה הגבוהה ביותר. חשוב להרגיע למשל זוגות לפני חתונה ולהוריד מפלס לחץ. הצילומים לא חייבים להיות דבר קשה ומעיק, אלא להפך חוויה שלא תשכחו.  יצא לי להגיע לבר מצווה של ילד שהיה מפוחד מאוד ולא רצה להצטלם.  הגעתי אליו בקלילות רבה תוך כדי חיוך לאחר כמה דקות הילד היה מוכן להצטלם בכיף. שבוע לאחר מכן הגיע עם הוריו אליי לסטודיו לבצע תמונות נוספות”.

יש הבדל בין צילום אירוע רגיל לבין צילום חתונות?

“ההבדל המרכזי הוא ברמת הבנת הלחץ והמתח בו הזוג שרוי. ביום החתונה הכל עובד בלחץ ותפקידי הוא לשחרר, להקליל ולהפוך את החלק שלי למחויך ועדין”.

כמעט נפרדנו, כאשר משפחה של לקוחות הגיעה לאסוף אלבום בר מצווה מהודר שצולם על רחבת הכותל. הם פרגנו בגדול וביקשו להגיד: “ג’וני מקפיד לגבות מחירים נוחים ומשקיע בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת ובמיטב האביזרים בתחום. הרגשנו מיד שאנו בידיים מקצועיות ובטוחות. קבלנו מוצר מעולה ולא פחות חשוב, נהנינו משירות שגרם לנו לשמוח במהלך כל האירוע”.

מה נשאר לנו לומר? ברור את מי נזמין לצלם את האירוע הקרוב שלנו…

רוצים ליצור אתנו קשר?

כתובת: הכרכום 16 צור הדסה מחוז, ירושלים. טלפון  052-3925212 

אתר: http://photojone.co.il

פייסבוק: https://www.facebook.com/PhotoJone/

אינסטגרם: https://www.instagram.com/photojone1/

כתבה על פוטו ג'וני , כתבה בעיתון ישראל היום על יונתן כהן
שתף אותי בפייסבוק
טואול - בניית אתרים