הפקת בר מצווה בכותל ? עשו זאת בעצמכם.

אין ספק שחגיגת הבר מצווה בכותל הפכה להיות בשנים האחרונות הפקה לכל דבר

יש המון חברות הפקה ניתן לראות כמה טיפים טובים כאן שיעשו זאת עבורכם ויארגנו את היום המיוחד ביותר עבור בינכם ועבורכם אך זה לא יהיה בחינם בדרך כלל הם ירוויחו סכום כסף לא קטן עבור זה ,מה שאנחנו מציעים לכם לעשות זה לעזור לכם לארגן בעצמכם את טקס הבר מצווה בכותל בצורה מקצועית וללא עמלות תיווך של מפיק כיצד עושים זאת? שאלה מעולה מיד ניגע בכל הפרטים לפי הסדר.כמה צריך לעלות אוטובוס מאזור המרכז לכותל?

אוטובוס מאזור המרכז תל-אביב,חולון,בת י-ם,פתח תקווה,רמת גן,ראשון לציון,מודיעין ושוהם,צפוי לעלות בן 2000 ל 2500 ש''ח זה תלוי ברמת הידור וחדישות האוטובוס יש אוטובוסים חדשים יותר שמכילים כ 60 מקומות ישיבה ויש אוטובוסים מעט ישנים יותר שמכילים 55 מקומות ישיבה זה טווח המחירים הזול והטוב ביותר שמצאנו עבורכם.כמה צריך לעלות צלם לבר מצווה בכותל?

צילום לבר מצווה בכותל בלבד ללא ליווי מהצלמים למסעדה כולל משלוח של אלבום דיגיטלי וסרט ווידיאו אליכם הביתה בדואר שליחים נע בן 1800 ש''ח ל 2500 ש''ח תלוי בהידור האלבום הדיגיטלי ובכמות הצלמים שיגיעו לאירוע וכמובן גם בשעות העבודה הדרושות זה בגדול טווח המחירים לצילום בר מצווה בכותל.

כמה צריך לעלות מתופפים ושופרות לבר מצווה בכותל?

מתופפים ושופרות בכותל לתהלוכה משער האשפות כולל הרקדות בדרך בליווי חופה לבנה ושופרות נע בן 600-900 ש''ח זה תלוי בכמות הנגנים אנחנו אישית ממליצים לקחת מתופף וקלרינט זה ניגון ערב במיוחד שמשמח את כולם ונותן תחושה מלאה בתוכן ובשירים זהו טווח המחירים לתהלוכת מתופפים ושופרות בכותל

כמה צריכה לעלות ארוחת בוקר לבר מצווה בכותל?

ארוחת בוקר בכותל כמו מה שיש בסרטון הבא

עולה בסביבות ה 40 ש''ח לסועד מינימום 40 סועדים מדובר בארוחת בוקר עשירה ומגוונת של מאפיית ישראל הכוללת סוגי גבינה,מאפים טריים,בורקסים,שתיה חמה,שתיה קרה,ירקות ופירות. ארוחת בוקר בכותל כזאת בהחלט סוגרת את הפינה של הרעב ומשאירה אתכם שבעים עד להגעה למסעדה.

כמה צריכה לעלות ארוחת צהריים לבר מצווה בכותל?

המסעדות הקרובות ביותר לכותל שנמצאות במרכז העיר או באזור ממילא אני מתכוון כמובן למסעדות בשריות הסכומים שם למנה נעים בן 150-200 ש''ח לסועד מה שאני ממליץ הוא להתרחק מעט מהאזור נוחות הזה לאזורים שונים בירושלים כמו אזור התעשייה בתלפיות שם יש אולמות ומסעדות טובות לא פחות מהמסעדות הקרובות לכותל והמחירים שם נעים בן 100-120 ש''ח לסועד.

כמה צריך לעלות רב לבר מצווה בכותל?

רב שילווה את הילד בתהלוכת המתופפים כולל עליה לתורה בכותל וינהל את כל הטקס בצורה מקצועית ומיוחדת עולה בסביבות ה 700 ש''ח כמובן שיש גם זולים יותר ואפילו בחינם ניתן להשיג מהקרן למורשת אך זו לא אותה איכות בכלל ופחות מומלץ ונגיש.

כמה כסף חסכנו בסך הכל במידה ועשינו זאת לבד?

סכומי ההפקה היום אצל חברות ההפקה שבדקנו "כינור דוד" “שירת הנבל" “לירן לוי
“ “
כותל הפקות" “קלאסי כותל" “בני רוזנר" נעים כולל ארוחת הבוקר ואוטובוס עד 55 מקומות . מתחיל מ 9000 ש''ח ומסתיים ב 12,000 ש''ח אכן כן שמעתם נכון!!!, בחישוב קל מאוד כל העלויות של ההפקה העצמית מהאוטובוס ועד לארוחת הבוקר לא עולה על 6000 ש''ח לשיכולכם האישי נותר האם תרצו לשלם למפיק שיעשה עבורכם את ההפקה כמעט כפול מעלות האירוע או שתחליטו לעשות זאת בעצמכם, בכל אופן מקווים שעזרנו אהבתם את המאמר? נשמח לשיתוף :)הפקת בר מצווה בכותל עשו זאת בעצמכם
שתף אותי בפייסבוק
טואול - בניית אתרים