תחומי התמחות

צילומי חתונות , צילומי זוגיות , צילומי הריון ומשפחה ועוד מגוון שלם של שירותי צילום 
התקשרו עכשיו!  052-3925212

בר מצווה

חתונות

צילומי טראש

בת מצווה


בר מצווה

צילום אירועים בירושלים


הקיץ נמצא בעיצומו ומרבית האנשים מוזמנים לפחות לחתונה אחת או שתיים. אנשים אוהבים להתחתן בקיץ, ואף מקיימים חתונות צהריים או חתונות במקומות פסטורליים שונים. אם יש משהו אחד שמשותף לכל החתונות שנערכות בירושלים, הן אלו שבקיץ ואפילו אלו שבחורף, וזה הצורך בצלם בירושלים טוב ואיכותי. תחום צלמי החתונה רווי ויש הרבה מאוד צלמים שעוסקים בתחום, אך השאלה היא, כשזה נוגע לצילום אירועים בירושלים איך משיגים את הצלמים הטובים ביותר, מה לדרוש ומה לצפות לקבל. צילום של חתונה זה לא רק כשרון, זה גם יכולת לעבוד עם אנשים, לייצר גימיקים ולספק הבטחות.

צילום בחתונה הוא שונה מאוד מצילום בכל אירועים אחרים. יש המון אורחים, והם רוצים לקבל את התמונה שלהם. הם התלבשו במיטב בגדיהם כדי לקבל את התמונה הזו, הם שיכורים, הם רוקדים, והם רוצים את הפלאש. העבודה דורשת מהצלם המון סבלנות, הקשבה ויכולת לתקשר עם חוגגים ברמה האישית והקבוצתית. כאשר בוחרים צלם מקצועי, צריך לדעת לבצע סקר שוק, להתאזר בסבלנות ולהיפגש עם כמה שיותר צלמים.

צריך להתרשם מהעבודות הקודמות של הצלם, לשמוע המלצות מפה לאוזן, ולהבין מה מקבלים. יש צלמים שמגיעים עם צוות שלם של צלמי סטילס, וידאו ומגנטים ומבטיחים לספק את כל החומרים בתוך חודש או חודשיים. כיום, זה הסטנדרט, וזוג אשר מתחתן לא צריך להתפשר על

פחות מכך.


# לצפייה במאמרים


מחפש את הצלם המושלם עבורך?
פנה אלינו וניצור קשר בהקדם!
logo בניית אתרים